ZESPÓŁ i SCHOLA

„ Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Jan Paweł II

Talent to dar, który pozwala czynić dobro. Można dawać radość innym swoim coraz piękniejszym śpiewem. Nie marnujcie talentów, które daje wam Bóg. Dzielcie się nimi, rozwijajcie je i sprawiajcie nimi radość.

W parafii istnieje zespół ” Dotknięci Jezusem” i schola ” Przyjaciele Jezusa”.

W skład zespołu ” Dotknięci Jezusem” wchodzą: Maja Karpińska, Julia Sowa i Zuzanna Sowa.

Do scholi ” Przyjaciele Jezusa” należy 11 osób. Są to dziewczęta i chłopcy ze szkoły podstawowej. Tych, którzy pragną śpiewem modlić się i upiększać niedzielną Eucharystię zapraszamy na próby w sobotę o godz. 14.00.

Zespół "Dotknięci Jezusem" - Parafia Stupsk