I n t e n c j e    m s z a l n e

Poniedziałek – 17. 06. ’24 – wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego, Z.

Msza święta godz. 1800 + Danielę Dobrowolską pp. 1/6

Wtorek – 18. 06. ’24 – dzień powszedni

Msza święta godz. 1800 + Irenę Dobies

Środa – 19. 06. ’24  dzień powszedni

Msza święta godz. 1800 + Jacka Maciejczuk pp. 1/11

Czwartek – 30. 06. ’24 – dzień powszedni

Msza święta godz. 1800 + Zbigniewa Wydurskiego i Jego rodziców oraz Wandę i Kazimierza Brombergów

Piątek – 21. 06. ’24 – wsp. św. Alojzego Gonzagi, Z.

Msza święta godz. 1800 + Teresę Przybyszewską – 2 r. śm.

Sobota – 22. 06. ’24 dzień powszedni

Msza święta godz. 1800 + Annę, Artura i Mirosława Chojnowskich ost. pp.

NIEDZIELA  23. 06 ’24  – XII Niedziela Zwykła

Msza święta godz.   830  + Władysławę Kurowską

Msza święta godz. 1030(Konopki) + Eligiusza Rejniak z ok. dnia Ojca i Kazimierza Szczepańskiego

Msza święta godz. 1200 w int. Parafian

• Ogłoszenia

Wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II

Relikwie św. Jana Pawła II I Stopnia w STUPSKU

Szkoła Podstawowa w Morawach nosi imię Kard. Stefana Wyszyńskiego

• W prostych słowach, za pomocą przypowieści Pan Jezus przybliża rzeczywistość Bożego królestwa, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni. Kończący się rok szkolny i katechetyczny 2023/2024 niech nas pobudzi do refleksji: na ile z tego zaproszenia skorzystaliśmy i zbliżyliśmy się do Pana.
  • Zapraszam na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego dnia o godz. 1730 przed wieczorną Eucharystią.
  • W piątek, 21 czerwca, zakończy się kolejny rok szkolny i katechetyczny.
  • Na dzień 20 czerwca ONZ wyznaczyła Międzynarodowy Dzień Uchodźcy. W Kościele ten dzień obchodzimy w ostatnią niedzielę września, ale chciejmy serdeczną modlitwą otoczyć tych, którzy z powodu wojny czy prześladowań musieli opuścić swój rodzinny dom i swoich bliskich.
  • Przypominam o coczwartkowej Adoracji Najświętszego Sakramentu od 1700 do 1800.
  • Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje osobiste święta, nade wszystko imieniny i urodziny, składamy najlepsze życzenia. Zmarłych polecajmy Bożemu miłosierdziu…

Instrukcja Biskupa Płockiego o przygotowaniu i sprawowaniu sakramentu małżeństwa

artykuł – Fronda.